TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bursa genelinde tüm beyaz eşya marka ve modelleri için teknik servis hizmeti sunan HIZLI SERVİSİNİZ buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve diğer beyaz eşyalarınız için servis hizmeti vermektedir. Servisimize ulaştığınız da size en yakın gezici servisimiz harekete geçer ve arıza tespiti için size ulaşır. Arıza tespitinin ardından bir yedek parça gerekiyorsa gün içerisinde parçayı temin ederek tamir işlemini tamamlar.

1 Yıl Garantili Servis
Arızalı beyaz eşya klima ve kombiler de yapılan işçilik ve değiştirilen yedek parçalar 1 yıl HIZLI SERVİS garantisi altındadır. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşterilerimizin hiçbir şekil de mağduriyet yaşamasına izin verilmez.

Tüm Markalara Servis
Geniş yedek yedek parça stoğumuzla tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı benzeri bahaneler HIZLI SERVİSTE kullanılmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis
Servis için adresinize en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve sorunu aynı gün içerisinde giderir. Cihazınıza daima yerinde müdahale edilmekte beraber nadiren de olsa cihaz atölyemize alınabilmektedir.

Güvenilir Tecrübeli Ekip
Gelişen teknoloji ile birlikte dijital ve çok fazla özellikle donatılan cihazlar eğitimli ve deneyimli teknik servis personelini zorunlu kılmıştır. Servis çalışanlarımız gerekli eğitim altyapısına sahip, asgari 8 yıllık teknik servis tecrübesine sahiptir.  Nezaketli ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir sorumluluk sahibidirler.

Randevulu Teknik Servis
Beyaz eşya servisimiz aynı gün servis yapabileceği gibi, talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarım işlemini gerçekleştirebilir. Sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılır Danışılabilir Servis
Teknik servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınız ile ilgili kullanım konusunda veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara